Ania Werblińska
Aktualności
Metryczka
Biografia
Wybrane cytaty
Powiedzieli o Ani
Ciekawostki
Sukcesy
Autograf
Archiwum artykułów
Galeria zdjęć
Materiały video
     
Aktualny klub
 Klub Piłki Siatkowej
   Chemik Police
Oficjalna strona
Kadra zespołu
Terminarz spotkań
Tabela Orlen Ligi
     
Strona
Strona główna
Forum
Regulamin
FAQ
Zloty fanów
Kontakt
Szukaj
Redakcja
Historia
Mapa Clubowiczów
     
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2,085
· Najnowszy użytkownik: Hmielek32
     
Historia Fan Clubu Ani Barańskiej
Początki
No właśnie... Na dobrą sprawę wszystko rozpoczęło się od powstania Fan Clubu Ani w serwisie Nasza-Klasa. Była to bodajże połowa 2008 roku. Profil założyła Karola_96.

Forum
22 lipca 2009 roku Zaki postanowił napisać do Karoli, z pomysłem, żeby stworzyć forum, które by łączyło wszystkich fanów Ani Barańskiej w jednym „wirtualnym” miejscu. Po 2 dniach wspólnych prac forum było już gotowe, i widniało pod adresem: www.AniaBaranska.yoyo.pl. Zarejestrowały się pierwsze osoby, w śród nich byli: Outregeous oraz Fenix, którzy po konsultacjach z administracją forum, wraz z nią doszli do wniosku, żeby stworzyć stronę Fan Clubu.

Pierwsza odsłona
17 sierpnia 2009 roku miała miejsce odsłona zupełnie nowego Nieoficjalnego Fan Clubu Anny Barańskiej. Serwis istniał pod adresem www.AniaBaranska.dbv.pl. W skład administracji wchodzili: Fenix, Karola_96, Outregeous oraz Zaki. Z dnia na dzień przybywało po kilku userów, newsy pojawiały się w zasadzie codziennie. Strona była jednakże uboga w działy. Większość pochodziły z wikipedii, lub z serwisów o tematyce siatkarskiej. Wtedy właśnie pojawił się Ziebol, proponując połączenie sił.

Nowy wygląd, nowa jakość
Oczywiście cała redakcja ówczesnego AniaBaranska.dbv.pl przystała na propozycję Ziebola. Aby wszystko ustalić admini obgadywali wszystkie sprawy na chacie, z czym nie ukrywamy były małe problemy :) gdyż pojawiało się wiele propozycji z każdej strony, wiec można powiedzieć, że kilka spraw to były kompromisy. Dnia 18 września 2009 roku przed oczyma internautów pojawił się odnowiony Nieoficjalny Fan Club Ani Barańskiej, pod adresem www.AnnaBaranska.cba.pl. W skład redakcji wchodzili: Fenix, Karola_96, Outregeous, Zaki oraz Ziebol. Wspólnie pracowaliśmy, aby strona z każdym dniem rozwijała się coraz bardziej, pojawiło się forum zupełnie nowe działy, wygląd itp. Już wtedy wiele osób uważało, że jesteśmy jednym z najlepiej rozwijających się serwisów o tematyce siatkarskiej.

Zmiana statusu strony na oficjalny
1 listopada kojarzy się wszystkim, ze świętem zmarłych. Nam, i mamy nadzieję naszym użytkownikom będzie kojarzyć się z przekształceniem statusu strony z Nieoficjalnego Fan Clubu Ani Barańskiej, na Oficjalny. Mamy nadzieję, że ten fakt jeszcze bardziej popchnie nas ku pracy a także fanów „Baranka” do czynnego odwiedzenia jej Fan Clubu.

Rejestracja Ani
13 listopada 2009 roku jest kolejną, bardzo ważną datą w dziejach naszego Fan Clubu. Tego właśnie dnia na stronie zarejestrowała się Ania, przy okazji wpisując się do Księgi Gości. Warto nadmienić, że słynny „Anusiak” został 400 użytkownikiem.

Transparent i koszulki
Nasz Fan Club jako jeden z niewielu w Internecie nie jest anonimowy. Na każdym spotkaniu z udziałem Anny Barańskiej pojawia się po kilka osób z FC. Postanowiliśmy, że fajnie byłoby wyróżnić się trochę z tłumu. Na genialny pomysł wpadł MariuszBytom, który na własny koszt kupił transparent, który wielokrotnie był pokazywany już w TV. Kolejnym pomysłem na rozreklamowanie strony był pomysł stworzenia koszulek Fan Clubowych. Zorganizowany został konkurs na projekt koszulki, który wgrała Justi191. Projekt na naszych koszulkach prezentuje się naprawdę wyśmienicie.

Pierwszy Zlot Fanów Ani Barańskiej
27.01.2010 odbył się pierwszy Zlot Fanów Ani Barańskiej, zorganizowany przez nasz Fan Club. W 23 osoby pojawiliśmy się na hali BKSu Aluprof Bielsko-Biała i wspólnie dopingowaliśmy Anię w meczu z Muszynianką Fakro Muszyna. Po meczu wręczyliśmy Ani prezent (koszulkę Fan Clubową, podświetlaną statuetkę w środku z wierszykiem oraz kwiaty) i chwilę porozmawialiśmy z naszą bohaterką.

     
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
     
Ania na Facebooku!

     
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

02.02.2017 20:50
Oklaski

01.05.2016 12:08
Kochani 14 maja zbliza sie wielkimi krokami;-) Zapraszamy do wątku na forum po więcej szczegolow :-)

15.04.2016 21:24
Zapraszamy na forum wszystkich, którym los Ani i Fan Clubu nie jest obojętny :D

14.04.2016 10:12
A ja zatwierdzam potwierdzenia :D

12.04.2016 21:27
Potwierdzam byłem miód i wino piłem Pfft Potwierdzam tez że Klaudia też była :D